Novakov protivnik iz Pariza bolji od Kecmanovića - Admiral Bet SPORT

Novakov protivnik iz Pariza bolji od Kecmanovića

Dušan Ninković
Photo by Adam Pretty/Getty Images

Drugo kolo ATP turnira u Štutgart donelo je laganu pobedu domaćeg tenisera. Nakon samo sat vremena igre i četiri gema za Kecmanović, Jan Lenard Štruf se plasirao u treću rundu.

Meč u Štutgartu je trajao tačno 60 minuta, a u oba seta bio je identičan rezultat. Jan Lenard Štruf, čovek koji je na Rolan Garosu igrao protiv Novaka, slavio je rezultatom 6:2, 6:2.

Izuzetan servis nemačkog tenisera, mnogo as poena i problemi sa servisom srpskog igrača bili su najveća razlika u ovom susretu. Iako je imao nekoliko prilika da napravi brejk, Kecmanović nije uspeo u tome.

Luka Puj i Danil Medvedev će dati protivnika Štrufu u trećem kolu Štutgarta. Medvedev je treći nosilac na turniru u Nemačkoj, a u istoj polovini žreba su peti nosilac Gael Monfils i drugi nosilac Karen Hačanov.