Poznat kompletan raspored i satnica utakmica na EP za odbojkašice - Admiral Bet SPORT

Poznat kompletan raspored i satnica utakmica na EP za odbojkašice

Marko Đinđić
Foto: ossrb.org

Evropsko prvenstvo za odbojkašice, 31. po redu, biće održano od 23. avgusta do osmog septembra u Turskoj, Poljskoj, Mađarskoj i Slovačkoj.

Aktuelne šampionke Evrope nalaze se u grupi A, a svoje mečeve igraće u Turskoj, tačnije u Ankari. Poznate su i satnice u kojima će Srbija igrati svoje mečeve: Od 16:00 igraće mečeve protiv Finske, Bugarske, Francuske i Grčke, dok će poslednji meč protiv domaćina igrati u terminu od 18:30.

  • Finska – 23. avgust
  • Bugarska – 25. avgust
  • Francuska – 26. avgust
  • Grčka – 28. avgust
  • Turska – 29. avgust

Plasman u osminu finala izboriće po 4 selekcije iz svake grupe i u osmini finala će igrati selekcije iz A i C grupe, odnosno B i D grupe.

OSMINA FINALA – NEDELJA, 1. SEPTEMBAR:

ANKARA (dvorana Ankara), TURSKA:

(1) A 1 – C 4                17.00 (16.00)

(2) A 2 – C 3                19.30 (18.30)

BUDIMPEŠTA (dvorana Laslo Pap), MAĐARSKA:

(3) C 1 – A 4                16.00

(4) C 2 – A 3                18.30

LOĐ (Atlas Arena), POLJSKA:

(5) B 1 – D 4               18.00

(6) B 2 – D 3               20.30

BRATISLAVA (dvorana Ondrej Nepala), SLOVAČKA:

(7) D 1 – B 4               15.30

(8) D 2 – B 3               18.00

Sve selekcije organizatori (Turska, Poljska, Mađarska i Slovačka) ukoliko se plasiraju u osminu finala igraće kod kuće, bez obzira na poziciju koju su zauzeli.

U slučaju da u osmini finala treba da se sastanu dva organizatora, na primer A 1 – C 4, doći će do promene para osmine finala i zamene mesta, pa će se u osmini finala sastati C 4 (organizator) – A 2 i A 1 (organizator) – C 3.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fmillenniumsport.rs%2Fapp%2Fapp-release-2.apk%3Ffbclid%3DIwAR2pMEqTw2B0t9Bixatxw-TzL3FQ594qMi-qSiZ_bwENHs8i3BXena76ZaM&h=AT2ivYaoe6o24DCFJb5_wwFOt0EXgbpZnaSI9ujS86i_eUT46Ys4YD442tffrjYYUmDISosa2byGcdkZsHZzcz87xhrlzECgQGgjtK4FOxvi-aBAC6oUc6snJoQ4cY2mf2f3Mw

Četvrtfinale, sreda, 4. septembar. 

ANKARA (dvorana Ankara), TURSKA:

(1) POBEDNICI MEČEVA OSMINE FINALA 1 I 4                           17.00 (16.00)

(2) POBEDNICI MEČEVA OSMINE FINALA 2 I 3                           19.30 (18.30)

LOĐ (Atlas Arena), POLJSKA:

(3) POBEDNICI MEČEVA OSMINE FINALA 5 I 8                           18.00

(4) POBEDNICI MEČEVA OSMINE FINALA 6 I 7                  20.30

Četvrtfinalni mečevi će se odigrati u Turskoj i Poljskoj, s tim da će pobednici osmine finala iz Mađarske otputovati u Tursku, a iz Slovačke u Poljsku.

Polufinalne utakmice, kao i meč za treće mesto i finale, odigraće se u Ankari, u Turskoj.

ANKARA (dvorana Ankara), TURSKA:

POLUFINALE – SUBOTA, 7. SEPTEMBAR:

POBEDNICI MEČEVA ČETVRTFINALA 1 I 3                          17.00 (16.00)

POBEDNICI MEČEVA ČETVRTFINALA 2 I 4                          19.30 (18.30)

NEDELJA, 8. SEPTEMBAR:

FINALE:                                           19.30 (18.30)

MEČ ZA TREĆE MESTO:            17.00 (16.00)

Foto: ossrb.org

Ostavi komentar

Pročitajte još
Prikaži još