Igra se i završnica rukometne Lige šampiona - Nenadić sa 12 golova uveo Vesprem u finale - Admiral Bet SPORT

Igra se i završnica rukometne Lige šampiona – Nenadić sa 12 golova uveo Vesprem u finale

Marko Kulić

Bliži nam se finale fudbalske, a u toku je i F4 rukometne Lige šampiona. Ono se igra u Kelnu, a mađarski Vesprem je u prvom meču polufinala bio bolji od poljskog Vive Kjelcea rezultatom 33:30 (13:10).

U trijumfu mađarskog tima blistao je srpski internacionalac Petar Nenadić. Srbin je postigao čak 12 pogodaka od ukupno 14 upućenih šuteva ka golu poljskog kluba. Možda i odlučujući deo meča bila je sredina drugog poluvremena. Upravo je u tom periodu Nenadić postigao čak šest golova u devet minuta.

Po završetku utakmice, Petar Nenadić je proglašen za najboljeg igrača ovog susreta.

Još jedan nekadašnji srpski internacionalac se upisao u strelce – Momir Ilić je postigao jedan gol za Vesprem. U drugom polufinalu rukometne Lige šampiona se trenutno sastaju Barselona i Vardar.