Sale: Nije moglo lepše; Panta: Prelepo; Stojke: Obećanje ispunjeno - Admiral Bet SPORT

Sale: Nije moglo lepše; Panta: Prelepo; Stojke: Obećanje ispunjeno

Nikola Bulatović

Saša Ilić odigrao je poslednje minute. Verovatno je ovo i najlepši momenat da se okonča jedna era kapitena Partizana u bojama kluba koji je zavoleo od malih nogu.

Kapiten je podigao još jedan pehar, a posle utakmice nije krio oduševljenje:

Lepši završetak karijere nisam mogao da poželim. Hvala saigračima što su mi priuštili da odem u penziju pobedom protiv najvećeg rivala i osvojenim Kupom,

rekao je Ilić. Jedan od najboljih na meču bio je Danilo Pantić:

Prelep trenutak! Velika je stvar to što smo ovom čoveku priredili na njegovoj poslednjoj utakmici. Izašli smo na teren kao tim, tako smo igrali 90 minuta. Čestitke Zvezdi na uspešnoj sezoni, ali večeras smo mi bili bolji tim.

I golman Partizana govorio je za "Arenu sport" posle utakmice. Stojković je podsetio na reči koje je izrekao pre polufinala kupa:

Obećanje je ispunjeno, samo smo zamenili redosled. Bilo je prvo Radnički, pa Zvezda.

Partizan je pobedio na "Rajku" rezultatom 1:0, u meču u kojem je nadigrao velikog rivala i na taj način odbranio trofej kupa.