Sent Etjen se raspucao u Kaenu, Gengan u finišu do važnih bodova - Millennium sport

Sent Etjen se raspucao u Kaenu, Gengan u finišu do važnih bodova

Stefan Cvetković

Sent Etjen se raspucao i isprašio Kaen sa pet golova u mreži.

Praktično je sve bilo rešeno u 30. minutu kada su domaći imali ogromnih 0:3.

Romain Hamouma je blistao. Namestio je dva i postigao je jedan gol za visoku prednost svog tima. Prvo je u 4. minutu bio strelac, doduše i golman domaćih je morao bolje da interveniše, a nakon toga bio je asistent Beriću i Nordinu u 20. odnosno 30. minutu.

U finišu sa dva gola u 85. preko Gezalija i 91. preko Vada, gosti dolaze do ubedljivih 0:5.

Gengan je u meč sa Dižonom ušao sa velikim imperativom pobede i samo im je ona igrala ukoliko žele da opstanu u ligi.

Do nje su došli u samom finišu meča iz penala. Strelac je bio Ludovik Blas u 86. minutu.

Strazbur je protiv Nima imao sve u svojim rukama, lagano vođstvo i tri boda, ali su u finišu nekako uspeli to da ispuste.

Motiba je nakon centaršuta Gonkaalveša u 9. minutu doveo goste do prenosti. Na 0:2 povisio je Fofana nakon kontre u 53. minutu.

Libohi odličnom reakcijom u 66. smanjuje na 1:2, a bod domaćima donosi Teži Sananije u 92. minutu iz penala.

Meč između Anžea i Amijena završen je bez golova, a domaći su u 84. minutu promašili odličnu šansu da dođu do sva tri boda, kada je sa bele tačke bio neprecizan Kristijan Lopez.