La Liga: Levante u finišu do remija protiv Sosijedada - Millennium sport

La Liga: Levante u finišu do remija protiv Sosijedada

Marko Kulić
Photo by Denis Doyle/Getty Images

Pored remija na startu 26. kola nemačkog prvenstva, isti ishod smo mogli videti i na premijernom meču 28. kola španske Primere. Real Sosijedad i Levante su odigrali nerešeno 1:1.

Ekipa iz San Sebastijana povela je u 26. minutu preko Adnana Januzaja nakon asistencije Tea Ernandeza. Asistenciji Ernandeza iskosa sa leve strane prethodio je čitav niz dodavanja domaćina.

Baskijci su i u nastavku meča imali veliku inicijativu i dosta šansi da stave tačku na pitanje pobednika. Ređale su se prilike Raula Navasa, Sandra Ramireza, Antonija Lune i Rubena Veza. Nakon tih silnih neiskorišćenih prilika, usledila je kazna. Hoze Kampanja je asistirao iz kornera Borhi Majoralu za konačnih 1:1.

Do kraja je viđeno još par prilika na obe strane, ali je rezultat ostao nerešen 1:1.