Falkao "isčupao" bod na "Rejmond-Kopi", Rems se vratio protiv Amijena - Millennium sport

Marko Đinđić

U terminu od 20:00 odigrane su dve utakmice 27. kola francuske Lige 1.

Meč između Nima i Rena je odložen.

Fudbaleri Monaka uspeli su da osvoje bod na gostovanju Anžeu – 2:2 (2:0).

Raspoloženi Tai, koji igra na levom krilu, načeo je Monako u 22. minutu, da bi prednost duplirao u poslednjim trenucima prvog poluvremena, i delovalo je kao da će "Kneževi" otići kući praznih ruku.

Međutim, pitao se nešto i kapiten Radamel Falkao.

Pogodio je u 49. minutu, na asistenciju Golovina, da bi u 79. minutu realizovao penal i doneo bod svojoj ekipi.

Isti rezultat videli smo i na meču između Remsa i Amijena, samo što su gosti vodili na poluvremenu sa 2:0.

Rems se bori za Evropu, Amijen za opstanak i ništa manje od četiri gola nismo mogli ni da očekujemo na stadionu "Ogust-Delan".

Goste je u prednost doveo Konate u 39. minutu iz penala, da bi u poslednjim trenucima prvog poluvremena pogodio Timite.

Napadao je Rems čitavo drugo poluvreme, koji je bio i favorit u ovom meču i prednost je smanjio u 70. minutu preko Die.

U 84. minutu Kafaro je izjednačio na 2:2, što je bio i konačan rezultat ovog meča.