Dnevnica na kvotu 376 u singlu? Zašto da ne! Navijač Sitija "prešao igricu" - Admiral Bet SPORT

Dnevnica na kvotu 376 u singlu? Zašto da ne! Navijač Sitija "prešao igricu"

Marko Đinđić

Znamo da je 11. januar, pa nećemo upotrebiti frazu tiket godine, ali ovaj čovek je doktor godine i definitivno je "prešao igricu".

Navijač Mančester Sitija Fil Hampson, imao je zanimljiv osećaj pred utakmicu sa trećeligašem Bartonom u okviru polufinala Liga kupa i osećaj ga nije prevario.

Hampson je povezao dve igre u jednu i dobio kvotu 376 za singl.

On je tipovao da će Kevin De Brujne postići prvi gol na meču i da će Mančester Siti na kraju savladati Barton rezultatom 9:0.

Ko bi pomislio da će Siti postići baš devet golova, izgleda samo jedan čovek, koji se ponadao kada je Kevin De Brujne zatresao mrežu već u petom minutu.

Golovi su se ređali kao na traci, a Marez je postigao poslednji u 83. minutu, nakon čega su se igrači Sitija zaustavili i koliko toliko ispoštovali protivnika da ne postignu dvocifreni broj pogodaka.

Hampson je uložio nešto više od 20 funti, što je oko 2800 dinara, a zaradio je skoro 8200 funti, što je više od milion dinara!

Sliku tiketa podelila je njegova rođena sestra na društvenoj mreži Tviter.