Nestvaran promašaj fudbalera Partizana: Sam kao duh, sa dva metra, nebu pod oblake! - Millennium sport

Srđan Orsić

Nakon prvog poluvremena u kojem je Partizan ostvario vodstvo od 1:0 protiv ekipe Radnika iz Surdulice, pred malobrojnom publikom na stadionu u Humskoj ulici nastavljen je meč 16. kola Superlige.

Drugo poluvreme počelo je epohalnim promašajem Nemanje Nikolića, koji je u 48. minutu, sa dva metra, na pas Jankovića, promašio prazan gol gostiju.

U ovoj situaciji, teže je promašiti nego postići gol, ali, u odbranu igrača Partizana, lopta jeste, u odlučujućem trenutku, malo i odskočila…